zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje
zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje

zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje

duke kërkuar një grua Lloji i marrëdhenies: Çdo - d9ghb8x2xh | Велес | Maqedonia

sakajte se luge


duke kërkuar një grua d9ghb8x2xh Велес Maqedonia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Voto

d9ghb8x2xh Ujori
Maqedonia, Veles, Велес

Unë jam një grua, 34
duke kërkuar një grua nga 22 deri 42

d9ghb8x2xh

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Rreth meje
Ditëlindja: 1985-02-13 
Lloji i marrëdhenies: Çdo
Vendi im: Maqedonia
Rajoni:: Veles
Qyteti im: Велес
Pamja
Gjatësia ime: 5' 4" (1.63 m.)
Pesha ime: 120 lbs. (54 kg)
Flokët e mi: Bionde
Sytë e mi: E zezë
Lloji I trupit tim: I pakët
Pjesa më e mirë e trupit tim: Të prapmet
Raca ime: E bardhë/kaukazian
Rreth racës: sto da kazam,ubava bela zena 
Rreth meje: pametna,intelegentna,sakam da se druzam 
Familja
Statusi im martesor: Beqar
Fëmijët: Asnjë
Rreth fëmijëve: Përfundimisht
Situata ime e jetesës: Jetoni vetëm
 
Kafshët e mia shtëpiake të preferuara: Mace
 
Sociale
Puna ime: Drejtori
Të ardhurat e mia: 1000-3000 dollarë për muaj
Edukimi im: Kolegji
 
Rreth edukimit tim: doktor na nauka 
Specialiteti im: Muzikë
 
Unë flas: Arabasht
Greqisht
Hindisht
Italisht
 
Stili i jetës
Bindjet politike: Liberale
Hobi im: Muzikë dhe koncerte
 
Rreth hobit tim: uzivam koga peam 
Sporti im i preferuar: Tenis
 
Gjërat e preferuara: avtomobili 
Besimi fetar: Të tjera
Party
Të pirit duhan: Jo duhapirës
Alkol: Mos pini
Pijet: Kafe
 
Ushqimi im: Shëndetshëm
 
Muzika e preferuar: Disko
 
Sensi i humorit: I trashë
 
Zbavitja: vozim karting 
Libri I fundit që unë kam lexuar: neznam... Shto te të preferuarathttp://www.zaupoznavanje.eu/d9ghb8x2xh
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |zaupoznavanje.eu dating service TOS and PP | zaupoznavanje.eu dating service Shërbimi mbështetës

Dating Affiliates