zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje
zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje

zaupoznavanje.eu | Sajt za upoznavanje

барам женско Тип на врска: Било која - d9ghb8x2xh | Велес | Македонија

sakajte se luge


барам женско d9ghb8x2xh Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

d9ghb8x2xh Водолија
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 34
барам женско години од 22 до 42

d9ghb8x2xh

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1985-02-13 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
За расата: sto da kazam,ubava bela zena 
За мене: pametna,intelegentna,sakam da se druzam 
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Директор
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
За моето образование: doktor na nauka 
Мојата специјалност: Музика
 
Зборувам: Арапски
Грчки
Хинди
Италијански
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Музика и концерти
 
За моето хоби: uzivam koga peam 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Омилени работи: avtomobili 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Излитено
 
Забава: vozim karting 
Последната книга која ја прочитав: neznam... Додади во омилениhttp://www.zaupoznavanje.eu/d9ghb8x2xh
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |zaupoznavanje.eu dating service TOS and PP | zaupoznavanje.eu dating service Сервис за поддршка

Dating Affiliates